Maandag


 Maandag

  • Kleding naaien                                                   9:30 - 11:30
  • Beytna                                                                10:00 - 17:00
  • Line dance                                                         10:00 - 12:00
  • Stijldansen                                                         14:00 - 16:30



Dinsdag

  • SRO Gezond bewegen                                      9:00 - 10:00
  • Beytna                                                                 10:00 - 17:00
  • Qi-Gong, Chinese Gezondheid oefeningen  10:00 - 11:00
  •  Creatief                                                               9:30 - 11:30
  • Creaclub                                                              9:00 - 12:30
  • SRO internationale dans                                   13:00 - 15:00
  • Kookgroep oecumenische maaltijdgroep      17:00 - 20:00
    Elke 1e en 3 dinsdagavond van de maand
    Opgeven; Mw. I. Prinsen 033-4756815
  • Bridge Club Amersfoort                                     19:00 - 22:30
  • Dammen                                                               19:30 - 22:30     

 



Woensdag

  • Qi-Gong, Chinese Gezondheid oefeningen      9:00 - 10:00
  • Beytna                                                                    10:00 - 17:00
  • Ouders kamer                                                       9:00 - 12:30
  • SRO Yoga                                                              10:30 - 13:00
  • SRO Sociaal Vitaal                                               10:30 - 12:00
  • Computercursus                                                   14:00 - 16:00
  • Resto                                                                       18:00 - 19:30     


 Donderdag

  • Schilders club                                                      9:00 - 12:00
  • Beytna                                                                   10:00 - 17:00
  • SRO Gym                                                               11:00 - 12:00
  • SRO Zumba                                                           12:30 - 13:30
  • Pilates                                                                    14:00 - 17:00


   Vrijdag

  • Creaclub                                   9:00 - 12:30
  • Beytna                                                                    10:00 - 17:00
  • SRO tafeltennis                                                     14:00 - 16:00
  • Resto                                                                       18:00 - 19:30